start: end:
Mon 5/14/2018 13:00 - Fri 5/18/2018 10:00
Fri 6/14/2018 - Sun 6/16/2018

(Votvírák 2018)

Milovice (Milovice)

Sat 6/22/2018
Sun 6/23/2018
Fri 9/8/2016 - Sun 9/15/2018

(Mezi kmeny a státem: Kouřimsko a Kolínsko v raném středověku)

Regional Museum in Kolín - Dvořak's Museum of Prehistory (Kolín)

Tue 1/22/2018 - Sun 5/5/2018

(Kolínská výtvarná scéna 1918 - 1968)

Regional Museum in Kolín - Červinkovský House (Kolín)

Fri 2/22/2018 - Sun 5/12/2018
Fri 4/19/2018 - Sun 4/21/2018
Sun 4/22/2018 8:00 - 15:00

(Zámecká pouť Rudolfa Chotka)

Kačina - chateau and museum (Svatý Mikuláš)

Sat 4/27/2018

(Výletní vlak k audienci u Karla I.)

Praha-Braník (Praha), Mělník (Mělník), Brandýs n.Labem (Brandýs nad Labem-Stará Boleslav), ČD Bike (Neratovice)

Sat 4/27/2018
Sun 4/28/2018
Tue 4/30/2018

(Slavnostní zahájení 12. sezóny)

Kolin's suger beet grower's groove - Narrow gauge railway and educational trail (Kolín)

Sat 5/12/2018 8:00

(Folkový kvítek 2018)

Outdoor theatre in Konopiště (Benešov)

Sat 6/2/2018 18:00
Sun 6/3/2018 13:00
Sun 6/3/2018 17:30

(MHF Kutná Hora: Mráček, Bárta, Vondráček)

Church of St. Barbora (Kutná Hora)

Mon 6/4/2018 17:30

(MHF Kutná Hora: Lukáš Vondráček)

Church of St. Barbora (Kutná Hora)

Tue 6/5/2018 17:30

(MHF Kutná Hora: Konstantin Lifschitz)

Church of St. Barbora (Kutná Hora)

Wed 6/6/2018 17:00

(MHF Kutná Hora: Kontrasty)

Church of St. John of Nepomuk (Kutná Hora)

Wed 6/6/2018 20:00

(MHF Kutná Hora: Gabriela Vermelho - Pod povrchem)

Church of St. John of Nepomuk (Kutná Hora)

Thu 6/7/2018 17:30

(MHF Kutná Hora: Láska básníkova)

Church of St. Barbora (Kutná Hora)

Fri 6/8/2018 17:30
Sat 6/9/2018 13:00

(MHF Kutná Hora: Zimní cesta)

Church of St. John of Nepomuk (Kutná Hora)

Sat 6/9/2018 17:30

(MHF Kutná Hora: Osm)

Church of St. Barbora (Kutná Hora)

Sat 6/8/2018
Sun 6/9/2018

(Dětský den na Řepařské drážce)

Kolin's suger beet grower's groove - Narrow gauge railway and educational trail (Kolín)

Sun 6/10/2018 13:00

(Postludium)

(Bohdaneč)

Fri 6/29/2018 18:30 - 20:15

(Noc na Karlštejně znovu na Karlštejně)

Karlštejn - castle (Karlštejn)

Fri 6/29/2018 19:00 - Sat 6/30/2018 3:00

(Logic x Nik Tendo x Decky)

Planet music (Kutná Hora)

Thu 7/5/2018 8:00 - 16:00
Fri 7/6/2018 8:00 - 16:00

(Ve znamení kalicha)

Točník - castle (Zdice)

Sat 8/10/2018

(Kutnohorská kocábka)

Italian Court (Kutná Hora)

Sun 9/22/2018

(Řepánkovy slavnosti)

Kolin's suger beet grower's groove - Narrow gauge railway and educational trail (Kolín)

Sat 9/29/2018 7:00 - 18:00
Sun 9/30/2018 7:00 - 18:00

(XXII. Karlštejnské vinobraní)

Karlštejn - castle (Karlštejn)

Sat 4/27/2018
Sun 4/28/2018
Tue 4/30/2018
Sat 5/11/2018
Sun 5/12/2018
Sat 5/25/2018
Sun 5/26/2018
Sat 6/8/2018
Sun 6/9/2018
Sat 6/29/2018
Sun 6/30/2018
Sat 7/13/2018
Sun 7/14/2018
Sat 7/27/2018
Sun 7/28/2018
Sat 8/10/2018
Sun 8/11/2018
Sat 8/24/2018
Sun 8/25/2018
Sat 9/7/2018
Sun 9/8/2018
Sat 9/21/2018
Sun 9/22/2018
Mon 9/30/2018
Tue 10/1/2018

(Parní jízdy na řepařce)

Kolin's suger beet grower's groove - Narrow gauge railway and educational trail (Kolín)

Sat 11/17/2018 13:00
Sun 11/18/2018 13:00
Sat 11/24/2018 10:00
Sat 11/24/2018 13:00
Sun 11/25/2018 10:00
Sat 12/1/2018 10:00
Sun 12/2/2018 10:00
Sun 12/9/2018 10:00
Sat 12/15/2018 10:00
Sat 12/15/2018 13:00
Sun 12/16/2018 10:00
Sun 12/16/2018 13:00
Sat 12/22/2018 10:00
Sat 12/22/2018 13:00
Sun 12/23/2018 10:00
Sun 12/23/2018 13:00
Sun 12/30/2018 10:00
Sun 12/30/2018 13:00
Sat 5/4/2018
Sun 5/5/2018
Tue 5/7/2018
Sat 5/18/2018
Sun 5/19/2018
Sat 6/1/2018
Sun 6/2/2018
Sat 6/15/2018
Sun 6/16/2018
Sat 6/22/2018
Sun 6/23/2018
Sat 7/6/2018
Sun 7/7/2018
Sat 7/20/2018
Sun 7/21/2018
Sat 8/3/2018
Sun 8/4/2018
Sat 8/17/2018
Sun 8/18/2018
Sat 8/31/2018
Sun 9/1/2018
Sat 9/14/2018
Sun 9/15/2018
Sat 9/28/2018
Sun 9/29/2018
Sat 10/5/2018
Sun 10/6/2018
Mon 12/30/2018
Tue 12/31/2018

(Dieselový provoz na kolínské řepařce)

Kolin's suger beet grower's groove - Narrow gauge railway and educational trail (Kolín)

Sat 1/5/2019 9:30
Sat 4/21/2018 12:00
Sat 5/19/2018 12:00
Sat 8/25/2018 12:00
Sun 10/21/2018 12:00
Sat 11/3/2018 13:00
Sat 1/5/2019 13:00
Sat 5/12/2018 12:00
Sat 6/9/2018 12:00
Sat 10/13/2018 12:00
Sat 11/10/2018 13:00
Sat 12/8/2018 13:00
Sat 12/8/2018 16:30
Sat 1/12/2019 13:00

(Magická esa)

(Líbeznice)

Sat 4/28/2018 12:00
Sun 5/27/2018 12:00
Sat 9/29/2018 12:00
Sat 10/27/2018 12:00
Sun 11/4/2018 13:00
Sun 1/20/2019 13:00
Sat 5/5/2018 12:00
Sat 6/16/2018 12:00
Sat 10/6/2018 12:00
Sun 10/28/2018 13:00
Sun 11/11/2018 13:00
Sat 1/26/2019 13:00

(Hra kouzel a magie)

(Líbeznice)

Sat 5/6/2016 - Wed 10/30/2018
Thu 1/31/2018 - Sun 9/29/2018

(Petr Plachý - Obrazy)

(Kutná Hora)

Sun 2/10/2018 - Sun 5/12/2018

(Vnitřek lesa - Z cyklu práce na papíře ze sbírek GASK)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sun 2/10/2018 - Sun 5/12/2018

(Dana Puchnarová: Pokus o překonání hranice)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Fri 3/8/2018 - Sat 4/27/2018
Sun 3/10/2018 - Sun 5/26/2018

(Daniel Hanzlík, Pavel Mrkus - Vidět čas)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sun 3/31/2018 - Thu 5/30/2018

(Cesta k sobě - holotropní umění)

Hrádek - Czech Museum of Silver and medieval silver mine (Kutná Hora)

Sun 3/31/2018 - Fri 11/29/2018

(Poslední místo člověka - pohřby, hroby a hrobky)

Hrádek - Czech Museum of Silver and medieval silver mine (Kutná Hora)

Sun 3/31/2018 - Sat 6/1/2018

(Řecká mytologie)

Tyl's house (Kutná Hora)

Thu 4/4/2018 - Sun 4/21/2018

(Iveta Veverková - Encaustic)

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

Sun 4/7/2018 - Sun 9/8/2018

(Lyuben Petrov: Fata morgana)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sun 4/7/2018 - Sun 9/8/2018

(Lada Semecká: Kaligrafie zvuku)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sun 4/7/2018 - Sun 9/8/2018

(Pavel Šmíd: Fragmenty paměti)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sun 4/7/2018 - Sun 6/30/2018

(Raketa - ilustrace z legendárního časopisu pro děti)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sat 4/21/2018 5:00 - 15:00
Sat 4/21/2018 8:00 - Sun 4/22/2018 15:00

(Mamuti na Točníku)

Točník - castle (Zdice)

Sat 4/21/2018 12:00
Sat 4/21/2018 13:15

(Pohádková prohlídka s královnou Elsou na zámku v Mníšku pod Brdy)

Mníšek pod Brdy - chateau (Mníšek pod Brdy)

Sat 4/21/2018 14:00
Sat 4/21/2018 14:00

(Ještě ten přejdete les - komentovaná prohlídka a literární čtení)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sat 4/21/2018 14:00 - 15:30

(Hudba na knížecích dvorech Evropy)

Church of St. Mark (Žehušice)

Sat 4/21/2018 15:00

(Anno Domini 1918: Sto let od smrti Jana Preislera)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sat 4/21/2018 16:00

(Četníci a četnické humoresky)

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

Sat 4/21/2018 19:00

(Throne (Itálie), Sativa Root (Rakousko))

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

Sat 4/21/2018 7:00 - 15:00
Sun 4/22/2018 8:00 - 15:00

(Výstava orchidejí na zámku Kačina)

Kačina - chateau and museum (Svatý Mikuláš)

Sun 4/22/2018 12:00

(Jarní koncert Neratov - Corale a Marien)

Church of the Assumption of the Virgin Mary (Neratovice)

Sun 4/22/2018 13:00 - 16:30
Sun 4/22/2018 14:00

(Včelí medvídci zpívají)

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

Sun 4/22/2018 14:00

(Jo Nesbø: Doktor Proktor a vana času)

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

Sun 4/22/2018 17:00

(Hastrman)

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

Mon 4/23/2018 15:30

(Můj příběh)

Under the Lamp Club (Kutná Hora)

Tue 4/24/2018 15:00

(Čtení s babičkou)

(Kutná Hora)

Tue 4/24/2018 17:00

(Tátova volha)

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

Wed 4/25/2018 17:00

(Setkání s Jiřinou Bohdalovou)

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

Wed 4/25/2018 17:00

(Fakjů pane učiteli 3)

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

Thu 4/26/2018 11:30

(Promítání s Bohoušem Kučerou)

Senior's club (Kutná Hora)

Thu 4/26/2018 15:00

(Vernnisáž výstavy Miluše Poupětová a Ota Janeček)

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

Thu 4/26/2018 15:00 - 17:00

(Čarodějnický rej)

House of Children and Youth (Kutná Hora)

Thu 4/26/2018 17:00

(Bratři Lumierové)

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

Fri 4/26/2018 - Sun 5/19/2018

(Miluše Poupětová a Ota Janeček)

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

Fri 4/27/2018 17:00

(Zlomatka)

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

Fri 4/27/2018 17:00

(Dvě nevěsty a jedna svatba)

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

Fri 4/27/2018 18:00
Fri 4/27/2018 19:00

(Lenka Dusilová)

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

Sat 4/28/2018 6:00 - 16:00
Sat 4/28/2018 7:00 - 15:00
Sat 4/28/2018 10:00 - 18:00

(Beltain)

Information centre of Celtic culture - chateau and information centre (Nižbor)

Sat 4/28/2018 13:00

(Netradiční čarodějnice)

Sun Club (Kutná Hora)

Sat 4/28/2018 16:45

(Jules Massenet - Cendrillon)

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

Sat 4/28/2018 17:00

(Plný italský stůl)

(Kutná Hora)

Sun 4/29/2018 15:00

(Avengers: Infinity war)

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

Mon 4/23/2018 7:00 - 9:00
Mon 4/30/2018 7:00 - 9:00
Mon 4/30/2018 15:00
Fri 5/4/2018 16:00 - 18:00

(Posvátné prostory večerního Karlštejna)

Karlštejn - castle (Karlštejn)

Fri 5/4/2018 16:30
Sat 5/4/2018
Sat 5/5/2018 11:00

(Kutnohorský majáles)

Italian Court (Kutná Hora)

Thu 5/10/2018 16:00

(Pódium mladých smyčců)

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

Fri 5/10/2018

(Noc literatury)

Kutná Hora

Sat 5/12/2018 9:00 - 13:00

(Běžíme na hrad (Točník))

Točník - castle (Zdice)

Sat 5/12/2018 17:30

(Jarní koncert k svátku maminek při svíčkách)

Church of the Assumption of the Virgin Mary (Grunta)

Fri 5/17/2018

(Muzejní noc)

Kutná Hora

Fri 5/18/2018 18:00
Sat 5/18/2018
Sat 5/18/2018
Sat 5/19/2018 7:00 - 15:00

(Rozkvetlý Štiřín)

Hotel Castle Štiřín (Kamenice)

Fri 5/24/2018

(Noc kostelů)

Kutná Hora

Sat 5/26/2018 6:00 - 16:00
Sat 5/26/2018 9:00 - 16:00

(Gastro festival)

Kutná Hora

Fri 5/31/2018 - Mon 7/29/2018

(Dotek nebe - Ikony Martina Damiana)

Sedlec monastery with the Cathedral of the Assumption of the Virgin Mary and St. John the Baptist (Kutná Hora)

Fri 6/1/2018 16:00

(Vernisáž výstavy Dotek nebe - Ikony Martina Damiana)

Sedlec monastery with the Cathedral of the Assumption of the Virgin Mary and St. John the Baptist (Kutná Hora)

Sat 6/1/2018

(Sousedský jarmark)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Fri 6/14/2018 - Sun 6/23/2018

(Operní týden)

Kutná Hora

Sat 6/16/2018 8:00 - 16:00

(Pohádkový hrad (Točník))

Točník - castle (Zdice)

Sat 6/23/2018 16:00 - Sun 6/24/2018 6:00

(Festival Slunkatoč na hradě Točník)

Točník - castle (Zdice)

Fri 7/5/2018 - Sun 7/7/2018

(Creepy teepee)

Seifertovy sady (Kutná Hora)

Sun 7/7/2018 - Sat 7/13/2018

(Fight Camp 2018 - Letní tábor karate)

Hotel Orlík (Kozárovice)

Fri 7/12/2018

(Partička)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sat 7/20/2018

(Kutnohorský strongman)

Kollárova (Kutná Hora)

Fri 7/20/2018 17:00 - 20:00
Sat 7/21/2018 17:00 - 20:00
Sat 7/20/2018
Sun 7/21/2018

(Oslavy svátku sv. Jakuba)

Church o f St. Jacob (Kutná Hora)

Sat 7/28/2018 5:00 - 15:00
Fri 8/2/2018

(Kulturní léto v GASK - Kolínský Big band a Michal Malátný)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sat 8/10/2018

(Dačického 12)

Kutná Hora

Sat 8/11/2018 8:00 - 15:00

(Okořská garda)

Točník - castle (Zdice)

Fri 8/16/2018 - Sun 8/18/2018

(Veteran rallye & srpnové hodování)

Palackého náměstí (Kutná Hora)

Sat 8/18/2018 5:30 - 14:00
Tue 8/20/2018

(Kulturní léto v GASK - Happening - kapela Žlutý pes + film Černý Petr)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Thu 8/22/2018 - Sun 8/25/2018

(Tyjátrfest)

Wendy's home amphitheatre (Kutná Hora)

Sat 8/25/2018 17:30 - 21:00

(Hradozámecká noc)

Karlštejn - castle (Karlštejn)

Wed 7/11/2018 18:00 - 19:00
Wed 7/18/2018 18:00 - 19:00
Wed 7/25/2018 18:00 - 19:00
Wed 8/1/2018 18:00 - 19:00
Wed 8/8/2018 18:00 - 19:00
Wed 8/15/2018 18:00 - 19:00
Wed 8/22/2018 18:00 - 19:00
Wed 8/29/2018 18:00 - 19:00

(Večerní putování hradem s překvapením)

Karlštejn - castle (Karlštejn)

Fri 8/30/2018

(Kulturní léto v GASK - Dvojkoncert Voxel a Jelen)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sat 8/31/2018 22:00

(Dobývání Malešova)

Malešov - citadel (Malešov)

Thu 9/5/2018 - Sat 9/7/2018

(Kulturní invaze - Divadelní festival Kutná Hora)

Vítek z Prčice - monument, museum, brewery (Sedlec-Prčice)

Fri 9/6/2018 - Sun 9/8/2018
Sat 9/7/2018

(Vinobraní na Kačině - dožínky)

Kačina - chateau and museum (Svatý Mikuláš)

Sat 9/7/2018

(Fox festival)

(Kutná Hora)

Sat 9/7/2018
Sun 9/8/2018
Sat 9/15/2018 8:00 - 14:00
Sun 9/16/2018 8:00 - 14:00

(Indiáni na Točníku)

Točník - castle (Zdice)

Sat 9/28/2018

(Svatováclavské slavnosti)

Palackého náměstí (Kutná Hora)

Sat 10/5/2018
Sun 11/10/2018 23:00
Sat 12/15/2018 16:00 - 17:00

(Česká mše vánoční - J. J. Ryba)

Karlštejn - castle (Karlštejn)

Thu 12/27/2018 17:00 - 18:30

Events

(Pobyt geosrandistů na Křivoklátsku)

(Karlova Ves)

Mon 5/14/2018 13:00 - Fri 5/18/2018 10:00

(Votvírák 2018)

Milovice (Milovice)

Fri 6/14/2018 - Sun 6/16/2018

(Královské stříbření Kutné Hory - XXVII. ročník)

Kutná Hora

Sat 6/22/2018
Sun 6/23/2018

(Mezi kmeny a státem: Kouřimsko a Kolínsko v raném středověku)

Regional Museum in Kolín - Dvořak's Museum of Prehistory (Kolín)

Fri 9/8/2016 - Sun 9/15/2018

(Kolínská výtvarná scéna 1918 - 1968)

Regional Museum in Kolín - Červinkovský House (Kolín)

Tue 1/22/2018 - Sun 5/5/2018


Tip for a trip

Týnec nad Sázavou - castle, rotunda and museum

Týnec nad Sázavou - castle, rotunda and museum

A part of the castle from the turn of the 12th and 13th century is one of a few Romanesque monuments...